Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O Nas

O NAS:

HairXtend Poland

expert w stylizacji i przedłużaniu włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów, niegdyś zarezerwowane dla gwiazd filmu i estrady, dziś stało się powszechnym zabiegiem z zakresu stylizacji i kreowania wizerunku. Teraz każda z Was, Drogie Piękne, może cieszyć się burzą długich włosów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod przedłużania włosów raz wykorzystywaniu starannie wyselekcjonowanych produktów mamy pewność, że usługi przedłużania włosów wykonywane w salonie HairXtend odznaczają się najwyższą jakością i precyzją.

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Tak powstał sklep internetowy hairxtend.pl. Można w nim kupić włosy naturalne, syntetyczne jak również sprzęt i akcesoria niezbędne do wykonania przedłużeń. Dużą popularnością cieszą się także kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów przedłużonych.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów przygotowaliśmy specjalne kursy dla początkujących oraz zajęcia doszkalające w zakresie wszystkich systemów przedłużania i zagęszczania włosów. Zajęcia prowadzone są w oparciu o doświadczenie i wiedzę zdobyte w trakcie wieloletniej działalności. Każde szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu w języku polskim oraz w języku angielskim. Dokument honorowany jest we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

     

Sklep internetowy www.hairxtend.pl należy do HairXtend Poland.

Dostawa zamówionych produktów jest realizowana w 24h.

Oprócz zakupów on-line możliwy jest obiór zamówień w siedzibie sklepu.

Realizacja zamówień bezwysyłkowych (odbiór w siedzibie sklepu) możliwa jest:
pon. - pt. w godz. : od 10:00 - 18:00
sob. w godz. : 10:00 -14:00.
 

Zamówienia bezwysyłkowe należy składać telefonicznie w w/w godzinach funkcjonowania sklepu.

TELEFONICZNA SPRZEDAŻ PROWADZONA JEST POD NASTĘPUJĄCYMI NUMERAMI TELEFONÓW:

+48 505 99 62 99

Adres sklepu:

HairXtend Poland
ul. Puławska 233 lok. D3-D4 (galeria, I piętro)
02-715 Warszawa

pixel