Pielęgnacja włosów przedłużanych – poznaj sposoby, dzięki którym Twoje włosy będą piękne i lśniące!

BY IN Porady Komentowanie nie jest możliwe , ,

Długie, gęste i lśniące włosy to marzenie każdej nas. Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na zabieg przedłużania włosów. Takie włosy wymagają specjalnego traktowania. Sekretem perfekcyjnego wyglądu jest ich odpowiednia pielęgnacja. Wspólnie z Barbarą Sikorą naszym ekspertem przygotowaliśmy kilka drogocennych wskazówek, które musisz poznać!

Premiera: warsztaty z przedłużania włosów metodami „Micro Rings” i „Hair Revolution”

BY IN Aktualności, Bez kategorii Komentowanie nie jest możliwe

4 lutego 2015 r. w naszej Akademii odbyła się premiera warsztatów z przedłużania włosów metodami „Micro Rings” i „Hair Revolution”.

Cieszyły się one niezwykłym zainteresowaniem. W grupie spotkaliśmy nie tylko osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fryzjerstwem, a także i te które przedłużają włosy nawet już od kilka lat….

Jak było na warsztatach? Sprawdźcie sami! Oto krótka fotorelacja :)

Ślub Królowej Śniegu…

BY IN Aktualności, Porady, Trendy Komentowanie nie jest możliwe

Śluby organizuje się zwykle latem. Stało się to pewną niepisaną zasadą, jednak warto porzucić na chwilę ten schemat i rozważyć korzyści, jakie płyną ze zorganizowania ślubnej uroczystości zimową porą. Tutaj na pierwszy plan wysuwa się romantyczna, śnieżna sceneria.
Zimowe dni bywają wręcz przesycone słońcem, a odbijające się od śniegu promienie oddają swój niepowtarzalny, magiczny koloryt. W tak cudownej scenerii zdjęcia ślubne wyglądają wyśmienicie i kojarzą się ze światem baśni, księżniczek i ich wybranków na białym rumaku….

Latem Twoja fryzura musi być sexy!

BY IN Bez kategorii, Porady, Trendy Komentowanie nie jest możliwe , , , , ,

Nadeszło lato, a wraz z nim nowe trendy w stylizacji fryzur. Jest to czas, w którym możemy
pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i popuścić wodze fantazji.
W tym sezonie królują przede wszystkim długie , gęste włosy i naturalny wygląd. Nic
jednak nie stoi na przeszkodzie, by pokazać go inaczej niż dotychczas, w oryginalny sposób
– mówi Barbara Sikora, ekspert w przedłużaniu włosów marki HairXtend.

Poznaj Sensi i nie przepłacaj!

BY IN Aktualności, Trendy Komentowanie nie jest możliwe , , , ,

Magda, Kasia i Weronika spotkały się w środę samym centrum Warszawy. To właśnie tam rozpoczęła się ich przygoda. Trzy przyjaciółki. Brunetka, blondynka i szatynka. Całkowicie różne charaktery, połączyło je jedno – miłość do Sensi Hair. Dziewczyny spędziły ze sobą cały dzień, a za nimi podążał nasz fotograf i kamera. Udokumentowaliśmy wszystko! Teraz wiemy, że Sensi Hair możesz zabrać dosłownie wszędzie!

Projekt Valentino…

BY IN Aktualności, Bez kategorii Komentowanie nie jest możliwe

Kochani ostatni weekend był dla nas pracujący! :)
Sobotnia pogoda nam nie sprzyjała. Deszcz, wiatr – niemalże warunki ekstremalne – nie straszne nikomu z naszej ekipy. Projekt Valentino zobowiązuje!
Mnóstwo włosów La Braid, 8 prześlicznych modelek, charty, wspaniały Pan Andrzej Beresz, chwilę uwieczniała utalentowana Małgorzata Margografia Mordzińska, niezwykle zdolne Fryzjerki Magda i Iza pod bacznym okiem Justyny stworzyły na głowach modelek stworzyły pokaźne kucyki, które do kolejnej stylizacji przeobraziły się w warkocze, bajkowe makijaże stworzone przez Pauline, Monike i Eweline dopełniły całości.
Wszystko się działo przy ul. Rozbrat w Parku Marszałka Edwarda Śmiałego-Rydza…..